O spoločnosti


Spoločnosť VOMET sa od svojho vzniku v roku 1994 vyprofilovala na firmu s najširšou a najúčelnejšou ponukou priemyselných sít na slovenskom trhu. Široký sortiment ako aj dlhoročné skúsenosti  z oblasti triedenia a ďalších odvetví priemyslu robia našu spoločnosť na Slovensku jedinečnou. 

Dodávame výrobky pre oblasť ťažobného priemyslu, strojárstva, hutníctva, chémie, potravinárstva, stavebníctva, architektúry a mnohých iných. Spoločnosť VOMET je členom obchodnej skupiny EUROSITEX a výhradne zastupuje na slovenskom, maďarskom a ukrajinskom trhu popredných výrobcov v danej oblasti.

V rámci služieb poskytujeme konzultácie a bezplatný poradenský servis, zabezpečujeme prepravu a montáž pre celý sortiment dodávaných výrobkov.

Od svojho vzniku kladieme vysoký dôraz na kvalitu dodávaných výrobkov a poskytovaných služieb. Spoločnosť je od roku 2006 držiteľom certifikátu podľa ISO 9001.

Filozofiou a cieľom našej spoločnosti je orientácia na našich zákazníkov, serióznosť, partnerstvo a vysoká profesionalita.

Zastúpenie pre Slovensko, Maďarsko a Ukrajinu:  
SIKR s.r.o. – výroba drôtených priemyselných sít a tkanín
SITAP s.r.o. – výroba zváraných sít
AMG s.r.o. – výroba dopravníkových valčekov a dopravníkov
STEINHAUS GmbH – výroba polyuretanových sít, štrbinových sít, dopravných pásov, strojných zariadení
HEIN LEHMANN GmbH – výroba triediacich strojov, štrbinových sít, dopravných pásov
LUDWIG KRIEGER GbH – výroba polyuretanových sít
CPOS s.r.o. – výroba triediacich strojov a odrazových drvičov
EYDE SCREEN – výroba mobilných triedičov
HAVER & BOECKER – výroba laboratórnych strojov, sít , drôtených tkanín a filtrov
INOX-NET - výroba lankových sietí a systémov

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme.

Kontaktujte nás

Text 1 test
Text 2 test
Text 3 test
Viac fotografií


Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.