Dopravné pásy doštičkové

Obrázok hlavičky produktu - Dopravné pásy doštičkové | vomet.sk

Dopravné pásy doštičkové

TYP 1500

Charakteristika

Pás je vyrobený z kovových doštičiek a priečnych tyčiek prevlečených cez okraj. Konce týchto priečnych tyčiek sú vždy zakončené valčekovou reťazou. V prípade potreby môže byť pás opatrený bočnicou. Doštičky pásu môžu byť vyrobené ako plné, alebo dierované, príp. s drobnými prelismi na povrchu tak aby neprichádzalo k prilepovaniu tovaru na pás. Súčasťou dodávok pre tieto pásy sú tiež spojovacie segmenty a na prianie zákazníka aj reťazové kolesá.

Použitie

Ako vynášací pás v automatizovaných lisovniach a obrobniach, ako dopravný pás v cukrárskom a čokoládovom priemysle, ako špeciálny pekársky pás, ako dopravný pás v chemickom priemysle, a pod.


Product 1 - Image 1

Poradenstvo a konzultačná činnosť


Ako správne vybrať materiál?

Túto a podobné otázky si kládlo množstvo firiem, ktorým sme pomohli pri realizácií ich projektov. Ak potrebujete poradiť aj vy, neváhajte a pýtajte sa!

Odpovieme vám na vaše otázky a pomôžeme vám s každým krokom pri výbere materiálov a realizácií projektov.

  • poskytneme technické informácie a podklady
  • poradíme so správnym výberom a použití materiálov
  • poskytneme technické doporučenia a riešenia
  • konzultácie v oblasti aplikácie a vhodnosti použitia našich výrobkov

Informujte sa priamo u našich odborníkov

 - vomet.sk

Ivan Gula

technické tkaniny, filtre, dopravné pásy, laboratórna technika, železiarsky tovar, architektúra

+421 (033) 590 37 14

+421 905 743 783

gula@vomet.sk
 - vomet.sk

Michal Štrbík

technické tkaniny, filtre, dopravné pásy, laboratórna technika, železiarsky tovar, architektúra

+421 (033) 590 37 23

+421 905 299 783

strbik@vomet.sk

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.