Povedali o nás


Spoľahlivosť, ústretovosť v rýchlom riešení problémov, dôvera, dlhoročné skúsenosti v oblasti triedenia a schopnosť prispôsobiť sa aj náročnejším technickým kritériám sú aspekty, ktoré oceňujem na spolupráci so spoločnosťou VOMET s.r.o.

Vladimír Súľovec

EUROVIA-KAMEŇOLOMY, s.r.o.

Výrobno-technický riaditeľ

Mnoho zákaziek požadujú dodať naši zákazníci urgentne, preto oceňujem u spoločnosti VOMET široký skladový sortiment a možnosť okamžitého odberu potrebného materiálu priamo zo skladu. Operatívnosť, ale aj poradenský servis firmy VOMET nám pomáhajú zvyšovať našu konkurencieschopnosť na trhu.

Ing. Pavol Baran

Šéf zámočníckej firmy PABACO už takmer 20 rokov.

V západoslovenskom kraji má mnoho verných zákazníkov.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.